!! Pozor stránky jsou ve výstavbě !!

Kdo jsme?

Jsme společnost, která je obklopena týmem lidí, co na základě nabytých zkušeností hledají jiný, neotřelý, inovativní pohled na stavebnictví. Netvrdíme, že umíme všechno, ale tvrdíme, že víme, co umíme a víme na koho se případně obrátit.

Profil firmy

Společnost OZ engineering s.r.o. založena v roce 2013 volně navazuje na činnost Ing. Ondřeje Zemánka jako fyzické osoby a zabývá se službami v oblasti bydlení.

Jsme pružná poradenská a realizační firma reagující na individuální požadavky zákazníků, která hledá pro zákazníka nejoptimálnější řešení jeho požadavku.

Firma sdružuje všechny odborníky z oboru stavebnictví, kteří si navzájem vypomáhají tak, aby jejich zákazníkům nebyla navyšována celková cena díla. 

 Hlavní služby

Příprava staveb - engineering, vyřizování stavebního povolení, výběr dodavatelů, projekční práce, navrhování alternativních zdrojů vytápění - tepelných čerpadel, výpočet úspor energií, realizace a dozorování staveb, revitalizace, financování a správa nemovitostí.

Profil zakladatele

Ing. Ondřej Zemánek ve stavebnictví působí od roku 2007 na území jižní a východní Moravy. Za tuto dobu získal praxi spoluprací s mnoha firmami působícími ve stavebnictví.

Mezi úspěchy, kterých Ing. Ondřej Zemánek dosáhl, patří například:

  • Řízení výstavby rekonstrukcí čistíren odpadních vod jako stavbyvedoucí v objemu více než 50 mil. Kč
  • Vytvoření funkčního obchodního a realizačního zastoupení brněnské stavebně - obchodní firmy ve Zlíně
  • Navržení, vyprojektování a zavedení nových stavebních systémů na trh
  • Úspěšná akvizice, řízení a dozorování staveb
  • Navrhování, projekce a realizace několika rodinných domů
  • Poradenství v oblasti úspor provozu nemovitostí